Швидка комп'ютерна допомога в Краматорську

Служба технічної підтримки "IT-Help" надає професійні сервісні послуги з Інцидентне (усунення збоїв) та абонентського обслуговування комп'ютерів, серверів, локальних мереж, системного і прикладного програмного забезпечення. У професійному середовищі подібні послуги називають "Аутсорсинг інформаційних технологій" або "IТ-аутсорсинг".

Ми пропонуємо

Абонентське обслуговування - для компаній, що вважають за краще використовувати передові інформаційні технології з максимальним ефектом для бізнесу і c оптимальними витратами на IT.

Інцидентне обслуговування (Комп'ютерну допомогу) - обслуговування по інцидентах для компаній з малою кількістю комп'ютерів, домашніх офісів - для вирішення конкретних проблем і завдань, що вимагають залучення висококваліфікованих фахівців.

Наушники Lenovo GM2 Pro Bluetooth 5.3, спортивная гарнитура

Перелік послуг

  • Підтримка робочого стану персональних комп'ютерів, серверів (Windows), мережевого та офісного обладнання;
  • Установка і настройка системного, офісного та прикладного програмного забезпечення, оптимізація роботи операційних систем і додатків;
  • Оптимальна настройка і супровід комп'ютерної мережі, електронної пошти;
  • Оптимальне супровід підключення до Інтернет;
  • Забезпечення інформаційної безпеки - захист від вірусів, захист від спаму, резервування критично важливих даних, захист конфіденційних даних, автоматична установка оновлень;
  • Консультації при плануванні розвитку IT інфраструктури Замовника;
  • Впровадження інноваційних рішень в сфері IT для підтримки бізнес-процесів;
  • Надання консультацій користувачам інформаційної системи Замовника по експлуатації персональних комп'ютерів, програмного забезпечення і офісного устаткування;
  • Поставка комп'ютерного та офісного обладнання, ліцензійного програмного забезпечення. *

Запорукою нашої успішної роботи є встановлення довгострокових взаємовигідних партнерських відносин з Замовниками. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, що враховує особливості його бізнесу, дозволяє виробити найбільш оптимальний план з надання сервісних послуг.

Можливо, у Вашій компанії вже є IT підрозділ. Ми запропонуємо різні способи підвищення якості його роботи. Ми доповнимо його відсутніми функціями: гарячою лінією, виїзними фахівцями, моніторингом і регламентними роботами, аудитом інформаційної безпеки та ін.

Якісне комплексне сервісне обслуговування Вашої інформаційної системи дозволить підтримувати її постійну працездатність і планомірний розвиток, що в кінцевому рахунку, позитивно відіб'ється на отриманні конкурентної переваги на ринку.

 

ITMag UA

Hosting CityHost

Back to top