Інцидентне обслуговування комп'ютерів - це надання IT-фахівців для вирішення виникаючих IT-проблем.

У розпорядження Замовника надається кваліфікований IT-фахівець, який забезпечить установку і налаштування програмного забезпечення при обслуговуванні комп'ютерів, проконсультує користувачів, вирішить проблеми з безпекою інформації і виконає безліч інших робіт.

 

Вартість послуг за абонентське обслуговування залежить від кількості обслуговуваних одиниць техніки та обсягу послуг, що надаються. Нижче приведена вартість стандартних пакетів обслуговування і стандартний перелік виконуваних робіт. Після складання технічного завдання на абонентське обслуговування вартість і перелік робіт можуть змінюватися.

Замовте створення сайту в Web-студії «IT-Help».

Ми робимо сайти швидко, недорого і професійно.

Ви не знаєте як створити сайт? Але як раз зараз Ви зараз на web-сайті компанії, яка займається розробкою і створенням сайтів.

Ми можемо зробити сайт для Вас. І, якщо Ви готові, починаємо працювати:

 • замовте створення сайту прямо зараз, якщо Ви готові зробити замовлення і Вам достатньо інформації;
 • задайте Ваші запитання, пов'язані з розробкою сайтів, якщо Ви готові вислухати рекомендації професіоналів;
 • почитайте трохи додаткової інформації - ми спеціально підібрали для Вас інформацію про те, що таке виготовлення сайтів, які сайти бувають і т.д.

 

Інцидентне обслуговування - це надання IT-фахівців для вирішення виникаючих IT-проблем

У розпорядження Замовника надається кваліфікований IT-фахівець, який забезпечить установку і настройку комп'ютерів і програмного забезпечення, проконсультує користувачів, вирішить проблеми з безпекою інформації і виконає безліч інших робіт.

Пропонуємо укласти Договір без абонентскої платні.

Відмінність цього договору від договору обслуговування в тому, що ми не здійснюємо планових поїздок, тільки якщо ви про це не попросите, і всі роботи, якщо вони виникають, оплачуються по факту.

У договір не включено ніяких послуг, крім наших зобов'язань за строками реакції на ваші заявки. Тобто цей договір спочатку зобов'язує нас тільки дотримуватися термінів реакції і виконувати ініційовані вами заявки, а вас не зобов'язує ні до чого, крім оплати виконаних робіт. Ви можете звертатися в будь-які сервісні компанії на свій розсуд, ми не накладаємо ніяких умов на вміст вашої техніки і мережі.

Цей договір це страховка для вас, що в разі проблеми або поломки вам не доведеться шукати сервісну компанію, домовлятися про терміни, переплачувати за терміновість і т.д.Кроме того, за договором надається знижка 5% від прайс-листа.

Отже, що ви отримуєте за договором:

 • Гарантований час реакції на ваші заявки
 • Знижку на роботи по прайс-листу
 • Одного постійного виконавця в особі нашої компанії з усіма наслідками, що випливають перевагами

Для укладення договору вам достатньо вислати нам свої реквізити. Укладення договору відбудеться при першому виїзді нашого фахівця.


Надсилайте своє повідомлення через онлайн форму

Приходить час і будь-який комп'ютер потребує ремонту, налагодження та оптимізації роботи. Сучасні інформаційні технології досить специфічні в пристрої, а тому їх ремонт являє собою досить складний напрямок діяльності навіть для вузькоспеціалізованих фахівців. Знайти хорошого приватного майстра дуже складно, тому багато хто стикається з послугами аматорів, роботу яких в результаті переробляють справжні професіонали. Щоб уникнути співпраці з недосвідченими і некомпетентними фахівцями, рекомендуємо звертатися в спеціалізовані організації, що надають комп'ютерну допомогу приватним клієнтам. Компанія «IT-Help» надає весь спектр необхідних комп'ютерних послуг.

Швидка комп'ютерна допомога в Краматорську

Служба технічної підтримки "IT-Help" надає професійні сервісні послуги з Інцидентне (усунення збоїв) та абонентського обслуговування комп'ютерів, серверів, локальних мереж, системного і прикладного програмного забезпечення. У професійному середовищі подібні послуги називають "Аутсорсинг інформаційних технологій" або "IТ-аутсорсинг".

Ми пропонуємо

Абонентське обслуговування - для компаній, що вважають за краще використовувати передові інформаційні технології з максимальним ефектом для бізнесу і c оптимальними витратами на IT.

Інцидентне обслуговування (Комп'ютерну допомогу) - обслуговування по інцидентах для компаній з малою кількістю комп'ютерів, домашніх офісів - для вирішення конкретних проблем і завдань, що вимагають залучення висококваліфікованих фахівців.

Наушники Lenovo GM2 Pro Bluetooth 5.3, спортивная гарнитура

Абонентське обслуговування

Призначено для компаній, що вважають за краще використовувати передові інформаційні технології з максимальним ефектом для бізнесу і c оптимальними витратами на IT
Які роботи виконає IT-фахівець:

 • Встановить і налаштує комп'ютери і програмне забезпечення;
 • Проконсультує користувачів по роботі з офісними додатками;
 • Забезпечить адміністрування ресурсів і користувачів;
 • Чи вирішить проблеми з безпекою інформації;
 • Підключить Інтернет і електронну пошту;
 • Дасть рекомендації по покупці техніки, програмного забезпечення, витратних матеріалів;
 • Чи виконає безліч інших робіт.

ITMag UA

Hosting CityHost

Back to top