Інцидентне обслуговування комп'ютерів - це надання IT-фахівців для вирішення виникаючих IT-проблем.

У розпорядження Замовника надається кваліфікований IT-фахівець, який забезпечить установку і налаштування програмного забезпечення при обслуговуванні комп'ютерів, проконсультує користувачів, вирішить проблеми з безпекою інформації і виконає безліч інших робіт.

 

Вартість послуг за абонентське обслуговування залежить від кількості обслуговуваних одиниць техніки та обсягу послуг, що надаються. Нижче приведена вартість стандартних пакетів обслуговування і стандартний перелік виконуваних робіт. Після складання технічного завдання на абонентське обслуговування вартість і перелік робіт можуть змінюватися.

Замовте створення сайту в Web-студії «IT-Help».

Ми робимо сайти швидко, недорого і професійно.

Ви не знаєте як створити сайт? Але як раз зараз Ви зараз на web-сайті компанії, яка займається розробкою і створенням сайтів.

Ми можемо зробити сайт для Вас. І, якщо Ви готові, починаємо працювати:

 • замовте створення сайту прямо зараз, якщо Ви готові зробити замовлення і Вам достатньо інформації;
 • задайте Ваші запитання, пов'язані з розробкою сайтів, якщо Ви готові вислухати рекомендації професіоналів;
 • почитайте трохи додаткової інформації - ми спеціально підібрали для Вас інформацію про те, що таке виготовлення сайтів, які сайти бувають і т.д.

 

Інцидентне обслуговування - це надання IT-фахівців для вирішення виникаючих IT-проблем

У розпорядження Замовника надається кваліфікований IT-фахівець, який забезпечить установку і настройку комп'ютерів і програмного забезпечення, проконсультує користувачів, вирішить проблеми з безпекою інформації і виконає безліч інших робіт.

Предлагаем заключить Договор без абонентской платы.

Отличие этого договора от договора обслуживания в том, что мы не осуществляем плановых поездок, только если вы об этом не попросите, и все работы, если они возникают, оплачиваются по факту.

В договор не включено никаких услуг, кроме наших обязательств по срокам реакции на ваши заявки. Т.е. этот договор изначально обязывает нас только соблюдать сроки реакции и выполнять инициируемые вами заявки, а вас не обязывает ни к чему, кроме оплаты выполненных работ. Вы можете обращаться в любые сервисные компании по своему усмотрению, мы не накладываем никаких условий на содержание вашей техники и сети.

Этот договор это страховка для вас, что в случае проблемы или поломки вам не придется искать сервисную компанию, договариваться о сроках, переплачивать за срочность и т.д.

Кроме того, по договору предоставляется скидка 5% от прайс-листа.

Итак, что вы получаете по договору:

 • Гарантированное время реакции на ваши заявки
 • Скидку на работы по прайс-листу
 • Одного постоянного исполнителя в лице нашей компании со всеми вытекающими преимуществами

Для заключения договора вам достаточно выслать нам свои реквизиты. Заключение договора произойдет при первом выезде нашего специалиста.


Отправляйте свое сообщение через онлайн форму

Приходить час і будь-який комп'ютер потребує ремонту, налагодження та оптимізації роботи. Сучасні інформаційні технології досить специфічні в пристрої, а тому їх ремонт являє собою досить складний напрямок діяльності навіть для вузькоспеціалізованих фахівців. Знайти хорошого приватного майстра дуже складно, тому багато хто стикається з послугами аматорів, роботу яких в результаті переробляють справжні професіонали. Щоб уникнути співпраці з недосвідченими і некомпетентними фахівцями, рекомендуємо звертатися в спеціалізовані організації, що надають комп'ютерну допомогу приватним клієнтам. Компанія «IT-Help» надає весь спектр необхідних комп'ютерних послуг.

Швидка комп'ютерна допомога в Краматорську

Служба технічної підтримки "IT-Help" надає професійні сервісні послуги з Інцидентне (усунення збоїв) та абонентського обслуговування комп'ютерів, серверів, локальних мереж, системного і прикладного програмного забезпечення. У професійному середовищі подібні послуги називають "Аутсорсинг інформаційних технологій" або "IТ-аутсорсинг".

Ми пропонуємо

Абонентське обслуговування - для компаній, що вважають за краще використовувати передові інформаційні технології з максимальним ефектом для бізнесу і c оптимальними витратами на IT.

Інцидентне обслуговування (Комп'ютерну допомогу) - обслуговування по інцидентах для компаній з малою кількістю комп'ютерів, домашніх офісів - для вирішення конкретних проблем і завдань, що вимагають залучення висококваліфікованих фахівців.

Бездротові навушники Xiaomi QCY T7 TWS Bluetooth Earbuds White

Абонентське обслуговування

Призначено для компаній, що вважають за краще використовувати передові інформаційні технології з максимальним ефектом для бізнесу і c оптимальними витратами на IT
Які роботи виконає IT-фахівець:

 • Встановить і налаштує комп'ютери і програмне забезпечення;
 • Проконсультує користувачів по роботі з офісними додатками;
 • Забезпечить адміністрування ресурсів і користувачів;
 • Чи вирішить проблеми з безпекою інформації;
 • Підключить Інтернет і електронну пошту;
 • Дасть рекомендації по покупці техніки, програмного забезпечення, витратних матеріалів;
 • Чи виконає безліч інших робіт.

Hosting CityHost

Back to top