Зараз знайти нормальний хостинг - не проблема: вибирайте відомого провайдера з цінами на рівні середньоринкових, і ваш сайт буде працювати.

Труднощі виникають, коли хочеться усвідомлено вибрати хостера з високою якістю послуг. Справа навіть не в тому, що рекламні тексти затуманюють розум. Просто характеристик у хостингу багато, і у недосвідченого власника сайту можуть виникнути труднощі з їх оцінкою.

1. Технічні характеристики

Сервер - це звичайний комп'ютер, в тому плані, що у нього є процесор, оперативна пам'ять, жорсткий диск. На одному сервері можна розмістити, скажімо, тисячу сайтів. Коли ви купуєте недорогий хостинг, ваш сайт стає одним з цієї тисячі. Спрощуючи, можна сказати, що сайт - це звичайна програма, яка лежить на жорсткому диску, а для роботи вимагає ресурсів процесора і оперативної пам'яті.

У цій ситуації хостер повинен стежити за тим, щоб одні сайти не використовували занадто багато ресурсів, ущемляючи права інших. Крім того, хостер повинен оверселіть в розумних межах.

Південний міст - це контролер-концентратор введення-виведення, найчастіше реалізований у вигляді однієї BGA-мікросхеми, припаяної до материнської плати.

Дана мікросхема пов'язує "низькошвидкісні" контролери або роз'єми шин для підключення периферійних пристроїв (клавіатура, тачпад, USB, COM, LPT-порти і ін.) На материнській платі з центральним процесором через Північний міст, який підключений безпосередньо до процесору.

Розглянемо пристрій і принцип роботи Wi-Fi і WiMax. Здавалося б що сьогодні кожен знає про цю технологію і немає сенсу писати подібний матеріал на цю тему. Але проаналізувавши наскільки часто сьогодні люди шукають відповідь на подібне питання, я прийшов до висновку, що він розкритий не до кінця і актуальний донині. Як правило це питання цікавить цікавих і початківців користувачів або людей, які цікавляться цифровими технологіями в цілому. Отже, в першу чергу ми з вами розглянемо що ж таке Wi-Fi?

Виту пару відносять до структурованих кабельних систем і використовують для передачі сигналу в комп'ютерних і телекомунікаційних мережах Ethernet, Arcnet і Token ring. Підключення до мережевих пристроїв виконується через роз'єм 8P8C уболівальники називають RJ45. Таке широке застосування кручений пари обумовлено сумісністю з багатьма класами, категоріями і типами обладнання, легкістю монтажу і відносно малою вартістю для створення структурованої кабельної мережі.

Уцінені товари на ROZETKA.COM.UA

List of Dr Debug BIOS Codes

Code    Description

0    Please check if the CPU is installed correctly and then clear CMOS.
0d    Problem related to memory, VGA card or other devices. Please clear CMOS, re-install the memory and VGA card, and remove other USB, PCI devices.
01 - 54 (except 0d), 5A- 60    Problem related to memory. Please re-install the CPU and memory then clear CMOS. If the problem still exists, please install only one memory module or try using other memory modules.
55    The Memory could not be detected. Please re-install the memory and CPU. If the problem still exists, please install only one memory module or try using other memory modules.
61 - 91    Chipset initialization error. Please press reset or clear CMOS.
92 - 99    Problem related to PCI-E devices. Please re-install PCI-E devices or try installing them in other slots. If the problem still exists, please remove all PCI-E devices or try using another VGA card.

Питання про те, скільки оперативної пам'яті потрібно для нормального функціонування комп'ютера хвилює багатьох користувачів. У сьогоднішній статті я відповім на нього і на деякі інші, пов'язані з оперативною пам'яттю, питання. Читайте далі.

Чому питання про кількість пам'яті так хвилює багатьох? Тому, що оперативна пам'ять в комп'ютері грає одну з головних ролей. А головними компонентами в комп'ютері є процесор, відеокарта і оперативна пам'ять. Рівень продуктивності цих компонентів відображає рівень продуктивності вашого комп'ютера в цілому.
Оперативна пам'ять комп'ютера

Що стосується конкретно пам'яті комп'ютера, то тут є кілька нюансів, а саме, її стандарт, частотність модулів і затримки таймингов. Всі ці параметри впливають на продуктивність. Стандартів оперативної пам'яті сьогодні всього два (DDR застарів), це DDR2 і DDR3. А частотність модулів має такі стандарти (для домашнього використання в звичайних комп'ютерах) - DDR2 - 553, 667, 800 і 1066 мегагерц; для DDR3 - 1066, 1333 і 1600 мегагерц. Параметрів таймингов у пам'яті багато і ви можете пошукати інформацію про них в інтернеті.

Поради як вибрати оптимальний жорсткий диск

Свій перший жорсткий диск, що вміщує астрономічні 20 Мбайт даних, я купив на початку 1980-х рр. за 400 доларів. Жорсткий диск ємністю 200 Гбайт я придбав навесні 2004 року, а коштував він 200 дол. Значить, я отримав в 10 тис. Разів більший обсяг за вдвічі меншу ціну. Ось це так! Втім, при покупці сучасних дисків крім обсягу слід враховувати ще безліч усіляких інших речей.

Дуже важливо правильно вибрати монітор. Нехай навіть ця складова персонального комп'ютера і не впливає прямо на продуктивність ПК, але саме монітор є тією частиною комп'ютера, з якою людина взаємодіє постійно. І правильний вибір монітора - це, перш за все, запорука вашого здоров'я. У цій статті ми розповімо вам про те, як вибрати собі відповідний монітор, на які характеристику потрібно звертати увагу в першу чергу, і про які нюанси мовчать виробники моніторів.

Hosting CityHost

Back to top